14.08.2023r. - Sekretariat będzie nieczynny

Nie zamykamy jeszcze naboru - Zostały ostatnie wolne miejsca!

klasa Politechniczna

Liceum ogólnokształcące

klasa Politechniczna

Zapisz się już dzisiaj

Wpisowe: 500zł

Czesne: 400 zł/mc

Klasa: Matematyczno-fizyczna

Przedmioty rozszerzone: fizyka, j. angielski, matematyka

Okres nauki: 4 lata

Liczba miejsc ograniczona

Przyjmujemy również Uczniów do
I, II, III oraz IV klasy przez cały Rok Szkolny

Zapisy do klasy politechnicznej trwają

Odtwórz wideo

Dowiedz się więcej

klasa Politechniczna

Specjalność politechniczna obejmuje szeroki zakres dziedzin technicznych, takich jak inżynieria, elektronika, mechatronika, informatyka i inne. Osoby pracujące na tej ścieżce są specjalistami w dziedzinie rozwiązań technicznych, które są ważne dla wszystkich branż. Uczniowie tej specjalności uczą się również, jak przekształcać pomysły w konkretne produkty lub rozwiązania. Do pracy w tym zawodzie potrzebne jest wiele różnych umiejętności, w tym kreatywność, zdolność do rozwiązywania problemów, wiedza z zakresu matematyki i innych nauk ścisłych, a także zdolność do komunikowania się i pracy zespołowej. Ta specjalność jest często wybierana przez osoby, które interesują się technologią i chcą zrobić karierę w branży technicznej.

Wybierz coś dla siebie

Dedykowane fakultety

Podstawy programowania
Programowanie jest procesem tworzenia i implementacji instrukcji dla komputera, które będą wykonywane jako zadania. Podstawy programowania obejmują zrozumienie języków programowania, logiki i algorytmów, oraz narzędzi i środowisk do tworzenia oprogramowania. Programowanie jest używane do realizacji różnych celów, takich jak automatyzacja, tworzenie gier, aplikacji i witryn internetowych. Wiedza na temat podstaw programowania jest bardzo przydatna w wielu dziedzinach, takich jak informatyka, inżynieria, nauki przyrodnicze i biznes.

Elementy logiki matematycznej
Elementy logiki matematycznej to pojęcia takie jak prawda i fałsz, zmienność, zbiory, funkcje i relacje, symbolika logiczna, twierdzenia logiczne i ich dedukcja, kwantyfikatory i kwantyfikatory ogólne. Logika matematyczna jest niezbędna do nauki matematyki i jest używana do tworzenia i weryfikowania teorematów. Jest to też podstawą w wielu innych dziedzinach, takich jak informatyka i filozofia. Zrozumienie logiki matematycznej jest kluczowe dla rozwoju umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Co więcej

Wszystkie fakultety

szkoła liderów

Patronem LICEUM jest Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu

Zajęcia praktyczne odbywają się profesjonalnych pracowniach Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu.

Nasi nauczyciele to m.in. cenieni w środowisku edukacyjnym wykładowcy, z wieloletnim doświadczeniem w nowoczesnym i praktycznym nauczaniu. Co ważne, Akademickie Liceum Ogólnokształcące współdzieli sale wykładowe i pracownie z uczelnią, co gwarantuje najwyższy poziom wyposażenia klas, jaki osiągalny jest tylko w prestiżowych szkołach niepublicznych.

Dodatkowym atutem jest gwarancja przyjęcia na studia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu, lub do policealnych szkół SKK. Uczniowie naszego liceum otrzymają także przygotowanie do kontynuacji nauki m.in. na wydziałach nauk o zdrowiu.

najlepsze pracownie

ZAJĘCIA PRaKTYCZNE

Nowoczesna edukacja

SZKOŁA PRZYJAZNA I OTWARTA

Umów się na spotkanie z dyrektorem

Dyżury dyrektora

napisz do nas

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wniosek o przyjęcie do aleLiceum

rok szkolny 2024/2025

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu i SKK Sp. z o.o., w zakresie podanym w formularzu kontaktowym/ankiecie a także bezterminowe ich wykorzystywanie w celach informacyjnych a także promocyjno – marketingowych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.), osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich wglądu, aktualizowania lub ich poprawiania w każdym czasie.