14.08.2023r. - Sekretariat będzie nieczynny

Dołączyliśmy do klubu

Klub Szkół Unicef

Mamy zaszczyt poinformować, iż ALELICEUM LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ŁODZI
ul. Rewolucji 1905 r. 65, Łódź-Śródmieście, 90-221 Łódź dołączyło do Klubu Szkół UNICEF.

Klub Szkół UNICEF to inicjatywa edukacyjna, która zrzesza placówki zainteresowane propagowaniem wśród swoich podopiecznych idei niesienia pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie.

Szkoły należące do Klubu nie tylko uczestniczą w akcjach edukacyjnych przygotowywanych przez UNICEF, ale przede wszystkim działają aktywnie na polu promocji i realizacji praw dziecka.

Szczególną uwagę zwracamy na partycypację młodych ludzi. Zachęcamy do aktywnego włączania swoich podopiecznych w prace Klubu Szkół. Dzieci i młodzież zdecydowanie chętniej angażują się we wszelkie działania, jeśli mogą o nich współdecydować. Klub Szkół UNICEF tworzy ku temu idealną przestrzeń.

Dlaczego warto przyłączyć się do Klubu Szkół UNICEF?

Klub Szkół UNICEF to wyjątkowa społeczność placówek edukacyjnych, dla których prawa dziecka stanowią drogowskaz w codziennej pracy dydaktycznej i wychowawczej.

Jeśli podzielasz te wartości i chcesz razem z nami kształtować świadomość młodego pokolenia, ta inicjatywa jest dla Ciebie. Zapraszamy Cię do przyłączenia swojej szkoły do Klubu Szkół UNICEF i rozpoczęcia przygody współpracy z największą na świecie organizacją dedykowaną dzieciom.

Współpraca naszej szkoły z UNICEF w ramach Klubu Szkół jest nadzorowana przez Koordynatora – panią Annę Darul, nauczycielkę języka angielskiego.

Osoba ta jest odpowiedzialna za realizację programu Klubu i kontakt z UNICEF.
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów zainteresowanych działaniem na rzecz Klubu do kontaktu z p. Darul.