14.08.2023r. - Sekretariat będzie nieczynny

Nie zamykamy jeszcze naboru - Zostały ostatnie wolne miejsca!

klasa Dietetyczna

Liceum ogólnokształcące

klasa Dietetyczna

Zapisz się już dzisiaj

Wpisowe: 0zł

Czesne: 0 zł/mc

Klasa: Biologiczno-chemiczna

Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, j. angielski

Okres nauki: 4 lata

Liczba miejsc ograniczona

Przyjmujemy również Uczniów do
I, II, III oraz IV klasy przez cały Rok Szkolny

Zapisy do klasy dietetycznej trwają

Odtwórz wideo

Dowiedz się więcej

klasa Dietetyczna

Specjalność dietetyczna zajmuje się zdrowiem i dobrym samopoczuciem poprzez zdrowe i zbilansowane odżywianie. Specjaliści z tej dziedziny pomagają ludziom w doborze odpowiedniej diety i układaniu jadłospisu, aby poprawić ich stan zdrowia i samopoczucie. Zdrowa dieta może pomóc w utrzymaniu wagi, poprawić funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, zapobiegać chorobom i poprawiać jakość życia. Eksperci od żywienia uwzględniają indywidualne potrzeby i preferencje żywieniowe, a także stan zdrowia i tryb życia, aby ustalić odpowiednią dietę. Zdrowe odżywianie jest ważne dla wszystkich grup wiekowych, w tym dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Dietetycy współpracują z innymi specjalistami, takimi jak lekarze i fizjoterapeuci, aby zapewnić kompleksowe i skoordynowane leczenie. Odpowiednia dieta jest ważna dla poprawy zdrowia i jakości życia.

Wybierz coś dla siebie

Dedykowane fakultety

Podstawy dietetyki

Dietetyka to dziedzina nauki zajmująca się zdrowego odżywiania. Wiedza dietetyka pozwala dostosować dietę do potrzeb i możliwości organizmu. Dietetyk analizuje skład i wartość odżywczą produktów, by doradzać w wyborze najlepszych produktów dla zdrowia. Dietetyka jest ważna dla zachowania zdrowia i prewencji chorób. Właściwe odżywianie jest kluczowe dla utrzymania dobrej kondycji fizycznej i umysłowej.

Elementy treningu personalnego

Trening personalny to indywidualne ćwiczenia, dostosowane do potrzeb i możliwości klienta. Elementy treningu personalnego to m.in. analiza postawy, dobór ćwiczeń, motywacja i monitoring postępów. Trening personalny uwzględnia także cele i oczekiwania klienta, takie jak poprawa kondycji fizycznej, redukcja tkanki tłuszczowej czy poprawa zdrowia. Ćwiczenia są dobierane w oparciu o badanie stanu zdrowia i wywiad z klientem. Praca trenera personalnego to opieką nad klientem przez cały proces, od diagnozy po osiągnięcie celów.

Co więcej

Wszystkie fakultety

szkoła liderów

Patronem LICEUM jest Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu

Zajęcia praktyczne odbywają się profesjonalnych pracowniach Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu.

Nasi nauczyciele to m.in. cenieni w środowisku edukacyjnym wykładowcy, z wieloletnim doświadczeniem w nowoczesnym i praktycznym nauczaniu. Co ważne, Akademickie Liceum Ogólnokształcące współdzieli sale wykładowe i pracownie z uczelnią, co gwarantuje najwyższy poziom wyposażenia klas, jaki osiągalny jest tylko w prestiżowych szkołach niepublicznych.

Dodatkowym atutem jest gwarancja przyjęcia na studia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu, lub do policealnych szkół SKK. Uczniowie naszego liceum otrzymają także przygotowanie do kontynuacji nauki m.in. na wydziałach nauk o zdrowiu.

najlepsze pracownie

ZAJĘCIA PRaKTYCZNE

Nowoczesna edukacja

SZKOŁA PRZYJAZNA I OTWARTA

Umów się na spotkanie z dyrektorem

Dyżury dyrektora

napisz do nas

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wniosek o przyjęcie do aleLiceum

rok szkolny 2024/2025

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu i SKK Sp. z o.o., w zakresie podanym w formularzu kontaktowym/ankiecie a także bezterminowe ich wykorzystywanie w celach informacyjnych a także promocyjno – marketingowych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.), osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich wglądu, aktualizowania lub ich poprawiania w każdym czasie.